Навчальний процес

Комунальний дошкільний навчальний заклад «Попелюшка» працює з липня 1986р. За багато років плідної  педагогічної діяльності в дошкільному закладі створено свій стиль, традиції та особливості організації навчально-виховного процесу. У нашому дошкільному навчальному закладі  «Попелюшка» навчальний рік починається 1 вересня та закінчується 31 травня наступного року. З 1 червня у дитячому закладі проводиться оздоровлення дітей.             Робота дошкільного закладу організована у відповідності до Положення про дошкільний навчальний заклад, власного Статуту, річного планування.  Навчально-виховний процес визначає життя дітей і дорослих у дошкільному закладі.  Педагоги нашого закладу здійснюють інтегрований підхід до навчання та виховання дошкільників. Для цього поряд з державними програмами виховання та навчання дітей дошкільного віку здійснюємо свою діяльність і за авторськими програмами: «Барвисті краплинки» (зображувальна діяльність) додаток до розділу «Чарівні фарби і талановиті пальчики» державної програми «Дитина», м.Першотравенськ, 2005р.; «Джерельце» (українознавство) додаток до розділу «Мова рідна, слово рідне» державної програми «Дитина», м.Першотравенськ, 2005р.; «Я - маленька людина» програма з правового виховання дітей дошкільного віку, м. Маріуполь, 2005р.; «Природа космосу» , м. Запоріжжя, 1999р.    Ці програми спираються на  особистісно-орієнтований підхід у навчанні, вихованні та розвитку унікальної та неповторної індивідуальності кожної дитини.      Педагогічний колектив завжди у центрі  суспільного життя міста, області, активний учасник конкурсів. У навчально-виховний процес закладу впроваджуються кращій досвід роботи педагогів України, області, міста та сучасні наукові досягнення, новітні педагогічні технології.