м. Першотравенськ. КДНЗ "Попелюшка"

Педради

Засідання педагогічної ради

2018-2019 навчальний рік

№1.

31.08.2018 р.

Новий 2018-2019 навчальний рік: впевнено крокуємо у нове

Порядок денний:

1.Про аналіз результатів освітньої роботи за минулий навчальний рік (аналіз).

2.Обговорення та затвердження плану роботи дошкільного закладу на 2018-2019 навчальний рік відповідно до програми «Українське дошкілля», «Впевнений старт» .

3. Затвердження форми ведення планування навчально-виховної роботи з дітьми.

4.  Про план атестації та курсової передпідготовки педагогів на 2018-2019 н.р..

5.Затвердження пріоритетних питань  роботи закладу на 2018-2019 н.р.

№2.

22.11.2018 р.

Освітні технології екологічного виховання дітей в ЗДО

Порядок денний:

1.  Про виконання рішень попередньої педагогічної ради.

2.Використання проектного методу в екологічному вихованні дітей молодшого дошкільного віку.(презентація)

3.Екологічна стежка як інноваційний вид освітніх технологій екологічного виховання.(жива мнемо доріжка)

4.Ігрові технології в екологічному вихованні дошкільнят.(Майстер-клас «Рухливі ігри в екологічному вихованні дошкільнят»,  «Музичні та театралізовані ігри в екологічному вихованні дошкільнят»,  «Сюжетні гри в екологічному вихованні дошкільнят»

28.02.2019 р.

ІКТ- математика та економіка

1. Виконання рішень попередньої педради.

2.Розвиток логіко-математичних та соціально-економічних задатків у вихованців старшого дошкільного віку засобами ІКТ-технологій».

3.. Пошуково - ігрова діяльність дітей – один із засобів економічного виховання. (слайд-презентація)

Оптимізація освітньої роботи  з дітьми в розвивальному середовищі засобами ІКТ технологій. (мастер-клас)

4. Методичний колоквіум «ІКТ для розвитку логіко-математичних уявлень.».

28.05.2019 р.

Про підсумки роботи дошкільного закладу за 2018- 2019 н.р

1.Аналіз виконання рішень попереднього засідання педагогічної ради.

2.Методичний аспект організації роботи з економічного виховання.(ІІІ етап роботи над проектом «Афлатот»).

3.«Відкритий мікрофон» (ділимося досвідом).

«Економічні цікавинки». Виставка посібників та дидактичних ігор з економічного виховання.

4. Аналіз результатів освітньої та методичної роботи за минулий рік, та основні педагогічні проблеми і завдання педагогічного колективу на 2019/2020 н.р.

5. На порозі – літо: завдання на літній оздоровчій період та затвердження плану роботи ДНЗ на літо.

2016 - 2017 навч. рік

ПЕДРАДА №1

ТЕМА: "Шляхи організації навчально-виховного процесу, спрямованого на всебічний розвиток особистості".

ПЕДРАДА №2

ТЕМА: "Первинний економічний досвід, як необхідна умова й результат економічної соціалізації та виховання дітей дошкільного віку".

ПРЕЗЕНТАЦІЯ.pptx

ПЕДРАДА №3

ТЕМА: "Вдосконалення співпраці ДНЗ та ЗНЗ з формування комунікативно-мовленнєвої компетентності та національної свідомості старших дошкільників".