15 квіт. 2013

"Рятувальник - професія героїчна"

15 квітня діти старших груп нашого садочку здійснили екскурсію до пожежної частини нашого міста.
10 квіт. 2013

Реалізація прграми для старших дошкільників "Впевнений старт"

10 квітня 2013 року в нашому садочку пройшло засідання творчої групи по темі: "Реалізація програми "Впевнений старт""
1 квіт. 2013

Найвеселіше свято - 1 квітня - Міжнародний День сміху.

В День сміху дітям можна трохи і пустувати. З будинку вони приносять смішні костюми, надягають перуки, дівчата можуть зав'язати бантики різного кольору, хлопчаки різні шкарпетки, хто на що здатний. А протягом дня в групах влаштовуються смішні конкурси та розваги.
21 бер. 2013

Семінар-практикум "Профілактика синдрому професійного вигоряння"

Психолог Рябова Жанна Володимирівна провела для педагогів нашого дошкільного закладу семінар-практикум "Профілактика синдрому професійного вигоряння"
15 бер. 2013

"Масляна"

В цей день відбулися спортивні змагання між групами старшого віку.
6 бер. 2013

Свято "Мама мила, мама дорогенька"

З 01.-06.03.2013 р. пройшли святкові вітання мамам та бабусям.
28 лют. 2013

Педрада "Формування емоційного ставлення до оточуючого засобами художньо-естетичного виховання"

В цей день відбулась педрада, на якій була розкрита тема "Як формувати емоційне ставлення до оточуючого світу" та були представлені засоби художньо-естетичного виховання які використовуються педагогами нашого дошкільного закладу.
25 лют. 2013

Виставка "Золоті мамині руки"

З 25.02.2013 року у нашому садочку проходить виставка робіт "Золоті мамині руки"