“День захисту дітей”

1 черв. 2018
До Дня захисту дітей в нашому дошкільному закладі проведено розвагу "Літо зустрічаємо"

Міжнародний день захисту дітей, який традиційно відзначається 1 червня, вже давно є не тільки способом привернення уваги до потреби відстоювання інтересів підростаючого покоління, а й відмінною нагодою влаштовувати веселе і гамірне свято для дітей. Саме так щороку відзначають цей день у «Попелюшці».

Свято пройшло в піднесеному настрої. На ньому дітки відгадували загадки, співали пісень, танцювали… До дітей на свято завітали кумедні дівчинки Веселушка та Вередушка, які  запросило їх до хороводу, принесло багато загадок та ігор.  Також вони  провели з дітками багато цікавих змагань. Атмосфера свята була радісною. Діти з великим задоволенням танцювали і грали. В кінці свята  на всіх діток чекали гостинці: різнокольорові кульки та солодощі.