Школа здрастуй, дитсадочку прощавай!

30 трав. 2018
"Попелюшка" прощалася з випускниками.

Кожен рік дитячий садок відправляє до школи незвичайних дошкільнят, а найталановитіших, найчудових зірок.

Наші «зірочки» співали пісні, танцювали запальні таночки, показували флешмоби, грали в ігри. Як справжні артисти розігрували сценки.

Свято пройшло в доброзичливій, родинній атмосфері. Протягом всього дійства батьки підтримували оплесками своїх дітей та приймали активну участь у конкурсах. На завершення вони подякували колектив усього садочка, виголосивши гарну промову.

Діти прощалися із своїми другими мамами, друзями, казками та невід’ємними супутниками дитинства — іграшками. Невдовзі їм на зміну прийдуть шкільні парти, уроки та буквар.

Випускникам вручили перші у житті дипломи - про закінчення дошкільного закладу, які через багато років нагадають сьогоднішнім шестирічкам про день, коли вони востаннє зібралися разом і про те, як прощалися із рідним садочком та безтурботним дитинством.

Закінчилося свято на вулиці, де діти попрощалися з дитячим садочком, випустивши кульки у повітря.

Залишуться назавжди в серці, наші зірочки.

Вогнями золотими нам засяють!

Завжди хай радують нас діточки!

Нехай щасливу долю мають!