Економічне виховання

16 бер. 2018
День народження Афлатуна

Необхідність фінансової грамотності в наш час стає все більш очевидною. Усвідомлення того, хто ти є, як взаємодіяти з іншими людьми, якими є твої права та обов’язки, як правильно планувати свій бюджет, раціонально використовувати ресурси – це той необхідний мінімум фінансової грамотності, який мають отримати дошкільники. З метою формування фінансової компетенції в дітей 3-6 років в Першотравенському КДНЗ "Попелюшка" 16 березня пройшли тематичні заходи  за програмою соціальної та фінансової освіти дітей дошкільного віку «Афлатот». Діти групи "ВІНОЧОК" разом з Афлатуном ( вихователь Бліщенко Л.В.), та вихователем Реутовою О.П. показали заняття "Татошин магазин". Підсумком  стала розвага «День народження Афлатуна».

На свято завітала Мудра Сова та Свинка Пепа ( роль якої виконувала Реутова О.П.)
Був святковий коровай, пісні, танці та ігри!
А який день народження без подарунків?
Малята подарували Афлатунчику свої малюнки та святковий торт зі свічками, а від Афлатуна отримали золоті грошики у вигляді шоколадних цукерок.