КОНСУЛЬТАЦІЯ

8 лют. 2018
«Знайомство з методикою фізичного виховання М.М. Єфименко»

З методикою фізичного виховання дітей М.М. Єфименко, яка основана на нетрадиційних формах фізичного виховання, познайомила вихователів - інструктор з фізичного виховання О.Ф. Гініятова.

Найважливішою формою цієї авторської системи фізичного виховання є те, що будь-яку рухову активність дітей треба починати з горизонтальних положень з поступовим ускладненням рухового режиму і переходом до вертикальних положень.

М.М. Єфименко розробив 7 золотих формул розвитку дитини, послідовність поз для занять по фізичному вихованню. Обов’язковою умовою складання його програми є вихідна стартова  поза лежачи на спині, завершальна – біг, стрибки.

Свою програму М.М. Єфименко назвав «Театр фізичного виховання» куди входять різні форми фізичного виховання дітей: фізкультпауза, фізкультхвилинка, гімнастика пробудження, горизонтальний пластичний балет, цікаві фізкультурні заняття – сценарії на основі тематичних ігор. Всі заняття проводяться в ігровій формі і пов’язані сюжетом.