ДЕНЬ ЗАХИСНИКА

13 жовт. 2017
СВЯТО З НАГОДИ ДНЯ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА

14 жовтня в Україні відзначають Покрову Пресвятої Богородиці, День захисника України, День українського козацтва. Впереддень цих важливих для нашої країни дат у дошкільному навчальному закладі "Попелюшка" відбулося свято “Ми діти козацького роду”.

Розпочалася акція екологічно-патріотичною літературною-музичною композицією, під час якої діти декламували вірші, співали пісні про рідну мову, чисте голубе небо, славний козацький родовід.

Учасників акції привітали представники міської адміністрації, депутати,  які подякували колективу дитячого садка за те, що виховують у дітей патріотичні почуття, адже саме вони будуть розбудовувати нашу державу. “Хочу від свого імені, керівництва міста, депутатського корпусу привітати усіх з прийдешніми святами та побажати усім здоров'я, терпіння і натхнення у вашій нелегкій праці”, - наголосила  Хахалєва Тетяна Їванівна та додала, що їй дуже сподобалося свято, адже дітям розповіли про історію української боротьби за незалежність в різні періоди. Тетяна Іванівна закликала дошкільнят любити і берегти свою країну.