СВЯТО

19 груд. 2017
Відбулося свято Доброти, Любові і душевної теплоти "День святого Миколая"

Настав чарівний і довгоочікуваний день - день Святого Миколая. У цей день Миколай Чудотворець ближче до нас як ніколи! В цей день він почує і зрозуміє всі наші прохання і бажання ...

День Святого Миколая, найулюбленіше свято дітлахів. Вони з нетерпінням чекають пробудження, а подушечки чи черевички наповнюються подарунками.

Настання свята чекають не тільки діти. Навіть дорослій людині іноді хочеться повернутися в дитинство і вірити у щось незвичайно чарівне. Це свято прекрасний привід впустити в свій будинок казку і насолоджуватися нею разом з дітьми, а вони вміють це робити краще за всіх.

Довго і старанно діти готували для святого справжнісінький бал, аби показати , які вони слухняні й талановиті.

Нехай це свято стане для нас святом Милосердя , святом Доброти , Прощення , Любові до ближніх.