ДИТЯЧИЙ МАЙДАНЧИК

8 лист. 2017
Переможці конкурсу «Громада своїми руками» презентували реалізовані проекти.

Триває підведення підсумків конкурсу міні-грантів «Громада своїми руками-2017». У понеділок був здан найочикуваніший об'єкт: ігровий майданчик для дітей з особливими потребами в дитсадку «Попелюшка».

У радісній і зворушливій атмосфері пройшло відкриття ігрового майданчика для дітей з особливими потребами в дитячому садку «Попелюшка». Тут встановлено спеціальні гойдалки для дітей, які не можуть кататися на звичайних гойдалках без сторонньої допомоги, спеціальний стенд-лабіринт, який допомагає дітям з особливими потребами розвивати дрібну моторику і здатність концентрувати увагу, тощо. Дітлахи відразу зраділи майданчику - каталися на гойдалках, «бродили» по лабіринту і ділилися враженнями з гостями та представниками ЗМІ. Особливу радість відчували в цей день батьки дітей з особливими потребами.

- Це дійсно дивовижний і унікальний проект. За п'ять років в місті стільки всього оновлено, відремонтовано і, навіть, з'явилося нового завдяки «Громаді своїми руками», - зазначила міський голова Оксана Винницька. - І якщо п'ять років тому на початку старту проекту ми ще не зовсім розуміли, що і як потрібно робити, зараз жителі охоче готують свої проекти і багато роблять для їх реалізації. Місто перетворюється, мешканці стають більш ініціативними та згуртованими. І це прекрасно.

Фотографія           Фотографія            Фотографія