ФЕСТИВАЛЬ ВИШИВАНОК

25 трав. 2017

25 травня у парку за БК «Шахтар» біля Арт-хатини відбувся фестиваль вишиванок, присвячений Дню міста. У фестивалі взяло участь багато першотравенців – і дорослих, і дітей. Взяти участь у конкурсі «Краща вишиванка» виявили бажання близько 200 містян. Розмаїття кольорів та візерунків національного українського вбрання вражало присутніх своїм колоритом та створювало піднесений настрій.

У заході взяли участь секретар ради Надія Петрова, заступник міського голови Тамара Бакула, депутати міської ради, представники закладів освіти та культури, мешканці міста.

Після підведення підсумків членами журі фестивалю Надія Петрова вручила переможцям дипломи та призи.

Переможцями фестивалю вишиванок стали: у номінації «Етнічна вишиванка» - Станіслав Свічкар, «Чоловіча вишиванка» - Іван Новосьолов, «Жіноча вишиванка» - Галина Баранова, краща «Дитяча вишиванка» - Софія Шевченко.

Заохочувальний приз від міського голови Оксани Вінницької отримав колектив дитячого садка «Попелюшка», а від депутата обласної ради Сергія Риженка - родина Шимко.

Концертна програма у виконанні творчих колективів будинків культури міста, що складалась із запальних українських народних пісень та танців, прийшлась до вподоби всім учасникам фестивалю. Також всі бажаючі мали змогу придбати сувенір на виставці-ярмарку виробів місцевих майстрів народного мистецтва. А дітей - учасників фестивалю та вболівальників пригостили морозивом від очільниці міста та обласного депутата.